KURUMSAL

Taahhütlerimiz

TAAHHÜTLERİMİZ

Kinoa Yetiştiricileri Derneği olarak çalışmalarımızda hem ülke hemde çiftçilerimize ekonomik bir değer kazandırmak için gayret etmekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmaları tamamen yasal zeminler üzerine kurulu, legal ve fayda sağlayıcı bir şekilde yürütmek temel prensibimizdir.

Tamamen Derneğimize özel olarak hazırladığımız vizyonumuz sayesinde gerek çiftçilerimiz gerek anlaşmalı firmalarımız gerek ise tüketicilerin memnuniyetini garanti altına alacağına inanmaktayız.

Dernek olarak büyük küçük demeden tüm tarımsal faaliyetlere gereken ilgi, alaka ve desteği sağlarken üretilen ürünlerde tüketici sağlığını düşünerek gerekli denetlemeri sağlamaktayız.

Derneğimiz bünyesinde üretim yapan tüm çiftçilerimize gerek kaliteli hammadde gerekse teknik hizmet sağlarken elde ettikleri hasatlarının satışlarında da hiçbir kar amacı gütmeksizin yardımcı olmaktayız. Yapılan üretimlerin çiftçi tarafında verimden, sanayi bacağında ise kaliteden ödün vermemesi adına ülkemiz koşullarına uygun yurtdışından getirilen ari tohumlar ile yapılmasını, hijyen ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde sektöre kazandırılması için anlaşmalı firmalarca işlenmesini sağlamaktayız.

Ürün alımı için Derneğimize başvuran firmalara ise kendi çiftçilerimizin ürettiği ürünleri dürüst ve şeffaf bir şekilde hammadde olarak sağlamaktayız. Üretilen ürünleri şuanda sektörde faaliyet gösteren bakliyat, un, hazır gıda, pastane, hotel, restoran, ilaç ve kimya sanayilerine kazandırmaktayız.

Derneğimiz altında yapılmayan kontrol edilebilirliği zayıf, kalitesi tartışılır merdiven altı üretimlere kesinlikle hiçbir açıdan destek sağlamamaktayız. Bizim için önemli olan her zaman kendi üreticimizdir.

Çiftçilerimizin sektörle alakalı tüm sorunlarını çözmek için ilgili makamlara bu durumları arz etmekteyiz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve bu bakanlıklara bağlı alt kuruluşlara sektörün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde aktarıp çözüm üretilmesi için çalışmalar yürütmekteyiz.

Çiftçilerimizi bilgilendirmek için fuarlara katılım sağlayıp kongreler tertip etmekteyiz.

Türk Kinoası’nı dünya çapında bir marka haline getirmek için fuarlara katılım sağlamaktayız.

Sektöre katma değer sağlayabilmek ve yurt genelinde bir vizyon oluşturabilmek için katma değerli gıda ürünlerinin üretilmesi için çalışmalar yürütmekteyiz.

Tüketiciyi bilinçlendirici yayın programları ve sosyal medya faaliyetleri yürütmekteyiz.

Yürüttüğümüz tüm projelerin sürdürülebilir olmasını prensip olarak kabul etmekteyiz.

Alınan danışmanlık hizmetlerini hiçbir bedel karşılığı olmaksızın üreticilerimize aktarmaktayız.

Kinoa Yetiştiricileri Derneği ©2017 Tüm Hakları Saklıdır.
İşte Kobi Hazır Web Sitesi